• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Британія допоможе МВС України у протидії нелегальній міграції

Британські партнери підтвердили готовність допомагати Міністерству внутрішніх справ України у протидії нелегальній міграції

Британія допоможе МВС України у протидії нелегальній міграції;
Британія допоможе МВС України у протидії нелегальній міграції;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби МВС України, передає "ДС".

"Сьогодні під час панельної дискусії в рамках Діалогу стратегічного партнерства між Україною та Великою Британією разом з міжнародними партнерами обговорили співробітництво у сфері захисту кордонів", – заявила заступник міністра внутрішніх справ Мері Акопян.

Українська сторона також розповіла британським колегам про заходи, яких вживає МВС для усунення нових гібридних загроз національній безпеці.

"Наразі ситуація на кордоні з Республікою Білорусь повністю контрольована, проте ми розуміємо, що існує можливість загострення ситуації, якщо потоки нелегальних мігрантів будуть перенаправлені та почнуть прориватися через українські рубежі.

Тож на часі об’єднати зусилля і спільно протидіяти цим викликам. Британська сторона підтвердила готовність допомагати МВС України у питаннях зміцнення кордонів та протидії нелегальній міграції", – підсумувала Акопян.

Як писала "ДС", міністр МВС України Денис Монастирський зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін, вони обговорили ситуацію на українському кордоні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua