• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Британці допоможуть Україні з охороною морського узбережжя

Реклама на dsnews.ua
Київ і Лондон обговорюють надання допомоги Україні у забезпеченні охорони та оборони морського узбережжя

Про це міністр оборони Степан Полторак заявив на брифінгу після зустрічі з британським колегою Гевіном Вільямсоном, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Про це Полторак повідомив журналістам на брифінгу в понеділок, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"На зустрічі ми обговорили дуже важливе питання, пов'язане з наданням допомоги в підвищенні ефективності та дієздатності військово-морських сил України в охороні та обороні морського узбережжя", - сказав Полторак.

Він також повідомив, що сторони обговорили питання, пов'язані з реформами Збройних сил України, зокрема, про продовження підготовки українських військових фахівців.

Крім того, сторони говорили про налагодження технічного співробітництва між оборонно-промисловими комплексами, посилення дорадчої допомоги для розвитку можливостей ЗСУ в питаннях системи управління, допомоги в реформі системи освіти військових.

Полторак повідомив, що над пріоритетами, визначеними сьогодні, ще треба буде попрацювати протягом місяця. Наступного місяця міністр оборони України за запрошення держсекретаря з питань оборони Великобританії планує з офіційним візитом відвідати Лондон, де сторони ще раз повернуться до питань співпраці, які були обговорені.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко в інтерв'ю The Washington Post заявив, що Москва має намір слідом за Кримом окупувати і Азовське море, чого можуть перешкодити міжнародні санкції.

Як повідомляла "ДС", що раніше Радою національної безпеки і оборони України було прийнято рішення направити кораблі в Азовське море для захисту національних інтересів.

    Реклама на dsnews.ua