• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Буславец розповіла, як підбирає кадри: за допомогою знака зодіаку і інтуїції

Реклама на dsnews.ua
В. о. міністра енергетики Ольга Буславец підбирає кадри, спираючись на свою інтуїцію, так як вважає, що її знак зодіаку - риби - дуже інтуїтивні люди

Про це Буславец заявила в інтерв'ю "Економічній правді", інформує "ДС".

"Скажу вам чесно, що іноді на цих співбесідах я прислухаюся до своєї інтуїції, тому що дуже добре відчуваю людей. Я народжена під знаком риб, це дуже інтуїтивні люди, мене ця інтуїція дуже часто рятувала і оберігала, тому дякую Богові, що вона у мене є", - заявила Буславец.

"Мені здалося, що ці люди (кандидати в заступники Віталій Довгаль, Сергій Дяченко, Володимир Бабченко, - "ДС") здатні на рішення поставлених завдань. Але я не працювала з ними настільки щільно, щоб дати їм оцінку або пріоритезацію з точки зору професійних якостей", - додала вона.

Як повідомляла "ДС", ще 30 березня Комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг на своєму засіданні підтримав кандидатуру Ольги Буславец на посаду міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Після прийняття рішення про поділ відомства на Міністерство енергетики і Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Кабмін вирішив залишити Буславец в. о. міністра енергетики.

    Реклама на dsnews.ua