• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Буславець розповіла, як підбирає кадри: за допомогою знака зодіаку та інтуїції

Реклама на dsnews.ua

В. о. міністра енергетики Ольга Буславець підбирає кадри, спираючись на свою інтуїцію, так як вважає, що її знак зодіаку - Риби - дуже інтуїтивні люди

Про це Буславець заявила в інтерв'ю "Економічній правді", інформує "ДС".

"Скажу вам чесно, що іноді на цих співбесідах я прислухаюся до своєї інтуїції, тому що дуже добре відчуваю людей. Я народжена під знаком Риб, це дуже інтуїтивні люди, мене ця інтуїція дуже часто рятувала і оберігала, тому дякую Богові, що вона у мене є", - заявила Буславець.

"Мені здалося, що ці люди (кандидати в заступники Віталій Довгаль, Сергій Дяченко, Володимир Бабченко. - "ДС") здатні на рішення поставлених завдань. Але я не працювала з ними настільки щільно, щоб дати їм оцінку або пріоритезацію з точки зору професійних якостей", - додала вона.

Як повідомляла "ДС", ще 30 березня комітет Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг на своєму засіданні підтримав кандидатуру Ольги Буславець на посаду міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

Після прийняття рішення про поділ відомства на Міністерство енергетики і Міністерство захисту навколишнього середовища та природних ресурсів Кабмін вирішив залишити Буславець в. о. міністра енергетики.

    Реклама на dsnews.ua