• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

"Буде ще гірше": Богуцька напророкувала, хто замінить Фокіна у ТКГ в умовах "порожньої обойми Єрмака"

Реклама на dsnews.ua

Кадрова обойма у голови Офісу президента Андрія Єрмака порожня, а отже ексзаступника голови ТКГ Вітольда Фокіна у складі української делегації замінить ще гірший парламентер

Про це йдеться у дописі на Facebook-сторінці нардепки від "Слуги народа" Єлизавети Богуцької, передає "ДС".

"Вітольд Фокін звільнений. Здавалося б — УРА! Але ні", — написала вона у соцмережі

Богуцька також додала, що розмовляла з багатьма колегами, які вчора були присутні на зустрічі з Фокіним.

"Отже, Вітольд Павлович вчора недвозначно сказав (і це зафіксовано в стенограмі), що з президентом (Володимиром Зеленським — "ДС") жодного разу не зустрічався, а вів діалог виключно з головою ОП. На питання, хто готує йому матеріали до засідання ТКГ, він відповів, що ніхто. Він сам говорить те, що вважає за потрібне", — вважає Богуцька.

Також вона нагадала, що Фокін був призначений заступником глави української делегації в Тристоронній контактній групі по протекції його онуки, актриси і моделі Маші Фокіної, яка запропонувала кандидатуру діда голові Андрієві Єрмаку

"І ось в цьому контексті мені згадалася внучка Маша, яка через друга дитинства Андрійка працевлаштувала дідуся, і що дідусь нікого слухати не буде, тому що сам знає, що робити", — зазначила депутатка.

Вона також підкреслила, що сьогодні саме Єрмак ініціював відставку Фокіна.

"Хоча, якщо чесно, не він, а депутати", — зазначила при цьому Богуцька.

Вона додала, що скандальні заяви Фокіна відповідають цого світогляду.

"Якщо Вітольд Павлович вчора транслював теж саме, що і трохи раніше, то це не від нерозуміння ситуації, а від світогляду. Це його переконання: "Росія проти України не воює; потрібна загальна амністія бойовиків і терористів, вибори повинні відбутися в рамках прописаного мінського формату"", — написала депутатка Ради.

Вона підкреслила, що Фокін свідомо не вважає Росію винною у війні на Донбасі.

"Для нього Росія — не ворог, не агресор, не окупант, а лише сторона, зацікавлена ​​в мирному врегулюванні громадянського конфлікту. І Україна на Донбасі воює проти найманців з 30 країн", — написала Богуцька у Facebook.

За її словами, Фокін в цьому переконаний, ні з ким не радиться і контактує тільки з Андрієм Єрмаком, адже його порадила онучка.

"І мені цікаво, як Єрмак зараз пояснить президенту, що це був за треш із соціальним ліфтом Фокіна?", — ставить питання Богуцька.

Вона висловила думку, що кадрова обойма у Єрмака порожня.

"Тому наступний парламентер з його подачі буде ще гіршим за Фокіна. Взагалі якийсь непотрібний фрік. А що це означає. Кадровика в ОП потрібно терміново міняти", — підкреслила вона.

Витольд Фокин уволен. Казалось бы- УРА! Но нет.И вот, почему.Сегодня разговаривала со многими коллегами, которые...

Gepostet von Liza Bogutskaya am Mittwoch, 30. September 2020

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко, який нещодавно увійшов до парламентської групи по Донбасу, заявив, що зможе домовитися про мир, тому що він "рукопожатний"

    Реклама на dsnews.ua