• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Будемо платити за вбивства українців": в ТКГ відповіли на заклики зняти блокаду ОРДЛО

Реклама на dsnews.ua

Україна не має скасовувати економічну блокаду окупованих районів Донецької та Луганської областей, оскільки це суперечить національним інтересам

Про це заявив член української делегації в Тристоронній контактній групі Сергій Гармаш в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Раз адміністрація висловлює такі ідеї, то можливо, вони ще десь обговорюються. Цілком можливо, що вони розраховували, що тривале перемирʼя створить грунт для сприятливого сприйняття суспільством таких ідей. Це дуже шкідлива ідея, це буде означати фактично придністровізацію конфлікту, Молдова вже 30 років живе без територіальної цілісності та фактичної незалежності, я б не хотів такого", — зауважив Гармаш.

Учасник ТКГ також нагадав, що до 2017 року Україна підтримувала економічні звʼязки з ОРДЛО.

"У мене питання: до 2017 року у нас там працювали підприємства, була фактично податкова чорна діра, і скільки доріг, лікарень було побудовано в Луганській області? Коли держчиновник розмірковує, як бізнесмен, і рахує гроші, не враховуючи державні інтереси, це буде означати створення податкової бази для того, щоб там існували квазідержавні організації, і з цих грошей будуть виплачуватися "зарплати" людям, які будуть вбивати наших людей", — заявив він.

Як повідомляла "ДС", раніше глава Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай запропонував зняти економічну блокаду окупованого Донбасу, так як це, за його словами, принесе Україні економічну вигоду.

    Реклама на dsnews.ua