• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Бурба: Очільник ОПУ сказав, що Зеленський розпорядився перенести затримання "вагнерівців"

Колишній очільник ГУР МО Василь Бурба розкрив деталі отримання вказівки про перенесення спецоперації із затримання бойовиків ПВК "Вагнера"

Василь Бурба
Василь Бурба
Реклама на dsnews.ua

Про них він розказав телеведучому Савіку Шустеру, передає "ДС".

"Ми з першим заступником (Русланом Баранецьким, — "ДС") прибули в Офіс доповісти зміни в обстановці по активному заходу. Ми до президента не потрапили. Було повідомлено, що до нас спустяться, і нас попросили зайти на другий поверх, в кабінет голови Офісу", — розказав Бурба.

В цей час, за його словами, спецоперація вже виходила на фінальний етап.

"Я отримав вказівку щодо перенесення фінального етапу. Я не просто отримав вказівку, я отримав відповідь, що це вказівка президента. Тобто, особа, яка була делегована, перед цим була присутня (Андрій Єрмак, — "ДС"), повідомила, що це команда президента. … Письмового наказу не було", — додав Бурба.

Ексрозвідник пояснив, що не мав змоги зайти до самого президента, і тому змушений був дослухатися до голови його Офісу.

"Людина приходе і каже: він делегований. Не просто послухати, а я від нього отримав вказівку про перенесення. Тобто, у нас не було письмового наказу. У нас була особа, делегована президентом, яка була в матеріалі, чула доповіді. Ми від нього отримували вказівку. Вказівку президента України", — наголосив він. 

Нагадаємо, сьогодні у "Свободі слова Савіка Шустера" говорять про зрив спецоперації із затримання бойовиків ПВК "Вагнера". Ведучий запрошував до студії президента України Володимира Зеленського та голову Офіса президента Андрія Єрмака. 

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк у відповідь на запрошення представників влади для участі в програмі "Свобода слова Савіка Шустера" на ТРК "Україна" заявив, що в ОПУ не будуть грати за правилами "олігархічного пропагандиста".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua