• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Бужанський звинуватив Рябошапку в тому, що він покриває Порошенко

Реклама на dsnews.ua
Генеральна прокурора на чолі з генпрокурором Русланом Рябошапкой покривають народного депутата Петра Порошенка

Про це заявив народний депутат України від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський, передає "ДС" з посиланням на 112 Україна.

"Я вважаю, що на даний момент - я не вважаю, це абсолютно очевидно, - ДБР - це єдиний орган, який займається спробою притягнути до відповідальності попереднього президента Порошенко. І мені здається, що якщо ми зараз підтримаємо зміну керівників, то ті, хто це підтримає, візьмуть на себе відповідальність за те, що Порошенко буде себе чудово відчувати і більше жодних дій у його бік робитися не буде", - сказав він.

Крім того, він додав, що "Порошенко чудово себе почуває, прокуратура, по суті, покриває його".

"Ви прекрасно знаєте, що в прокуратурі повторно присутній внесене подання на зняття недоторканності з Порошенком. Перший раз Рябошапка просто на нього не відреагував, його внесли другий раз. Ніякої реакції. Він його не вносить в зал, сьогодні його немає в порядку денному. Він не повертає його в ГБР. Він просто ось так тримає його, либонь, щось зараз станеться, може, ми змінимо керівництво ДБР, а там або ішак здохне, або ще що-небудь", - додав Бужанський.

    Реклама на dsnews.ua