• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Бужанський відзначився антиукраїнською заявою про Революцію Гідності й закликав "слуг" не голосувати за постанову про Майдан

Народні депутати на засіданні в середу, 17 лютого, мають намір прийняти заяву Верховної Ради у зв'язку з шостою річницею подій Революції Гідності

Максим Бужанський
Максим Бужанський
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить порядок денний засідання, оприлюднений на сайті ВР, передає "ДС".

Відповідний проєкт постанови №2739 є другим питанням порядку денного.

При цьому нардеп від "Слуги народу" Максим Бужанський у своєму Telegram-каналі закликав "слуг" не голосувати за постанову.

"Сьогодні парламент голосуватиме постанову про Майдан, що трактує його як революцію, найбільшу подію в нашій історії, і так далі, в дусі риторики каденції президента Порошенка", — написав Бужанський.

На його думку, з тим, що в 2014 році відбулася Ревлюція Гідності, не згодні "як мінімум половина громадян".

"Це політична постанова, але я просто нагадаю колегам із "Слуги народу", що підтримавши її, складно в подальшому розраховувати на голоси виборців з іншою позицією. І що голосувати за це, значить просто сказати цим людям, що "Слузі народу" вони не потрібні", — написав Бужанський.

"Це не питання симпатій до Майдану або антипатій до нього. Це питання того, що таким чином країну не зшити, так її можна тільки продовжувати розколювати далі", — додав одіозний нардеп.

Нагадаємо, Бужанський відомий своїми антиукраїнськими законопроєктами. Так, 25 січня він із кількома іншими нардепами вніс до парламенту оновлений проєкт закону про ліквідацію штрафів за порушення мовного законодавства.

    Реклама на dsnews.ua