• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Бужанський вніс до Ради законопроект про скасування мовного закону

Реклама на dsnews.ua
Одіозний народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський вніс до парламенту законопроект про визнання мовного закону таким, що втратив чинність

Про це Бужанський написав на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС".

"Друзі, вніс до парламенту законопроект про визнання Закону про Державну Мову втратив силу. Про скасування закону про мову, якщо комусь так зрозуміліше. На базі нововиявлених обставин, зважаючи на рішення Венеціанської Комісії", - написав він.

Також Бужанський заверянет, що мовний закон нібито не має нічого спільного з захистом і розвитком української мови і спрямований на дискримінацію російськомовних громадян.

Крім того, на думку Бужанського, закон "вбиває і принижує нашу україномовну літературу, ставлячи її в неконкурентне становище і не даючи їй рости".

"Упевнений, скасування закону про мову в чинній редакції, відкриє можливість для написання дійсно вартого документа. Широкої дискусії на цю тему між жителями Сходу і Заходу України, націоналістами, рационалистами, діячами культури, представниками медіа. І новий закон буде відповідати інтересам нашої країни та європейським цінностям, про які так багато говорили автори попереднього закону", - зазначив Бужанський.

Нагадаємо, Рада експертів з конституційного права Венеціанської комісії Ради Європи заявив, що закон про державну мову України не забезпечує балансу між зміцненням української мови та захистом мовних прав меншин.

    Реклама на dsnews.ua