• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Бюджет-2021: стало відомо, скільки грошей виділять на боротьбу з COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Верховна Рада України готується проголосувати в першому читанні проєкт бюджету-2021, який передбачає виділення 19,4 млрд гривень на боротьбу з COVID-19, а також закладає гроші на вакцинацію

Про це йдеться в пояснювальній записці до проєкту, опублікованому на сайті Ради, передає "ДС".

Згідно з документом, витрати на охорону здоров'я в 2021 році складуть 156,2 млрд гривень. На реалізацію програми медичних гарантій враховано 123,4 млрд гривень і в цей пакет входять кошти на реагування на епідемію COVID-19.

У вересні міністр фінансів Сергій Марченко відзначав, що в пакеті боротьби з COVID-19 буде передбачено 16 млрд гривень — надання послуг в рамках програми медичних гарантій. До першого читання суму скоригували до 15,8 млрд.

Крім того, 2,6 млрд гривень спрямують на вакцинацію населення від COVID-19. Також на боротьбу з епідемією і її наслідками під час навчального процесу в школах направлять ще 1 млрд гривень. Передбачається, що ці кошти дадуть учителям на облаштування робочих місць для дистанційного навчання.

Нагадаємо, протягом минулої доби в Україні зафіксовано 9850 нових випадків коронавірусної хвороби — такий показник став рекордним за весь час пандемії.

    Реклама на dsnews.ua