• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Колишній постпред Порошенко в Криму Бабин прокоментував свою відставку

Реклама на dsnews.ua
Звільнений днями з посади постійного представника президента в АР Крим Борис Бабин пообіцяв розкрити деякі деталі свого звільнення після скасування воєнного стану

Про це він повідомив сьогодні на своїй сторінці в Facebok, передає "ДС".

Бабин підтвердив, що пішов з посади поспреда за власним бажанням, "добровільна і усвідомлена".

"Єдиної причини для рішення звільнитися не було, таких чинників багато, вони накопичувалися протягом 2018 року. Шкодую про нереалізовані плани, але подальше перебування на посаді аж ніяк не призвело б до їх реалізації, швидше навпаки. Всі деталі не розповім точно, частина розповім після скасування воєнного стану, частина - не раніше травня. Втім, аналіз моїх виступів та інтерв'ю в ЗМІ дозволить неупередженому аналітику зробити всі висновки самостійно", - написав він.

Він також заявив, що в політичних процесах найближчі півроку участі приймати не буде, а на виборах президента, швидше за все" проголосує за Петра Порошенка.

"Найближчі президентські або парламентські вибори, до яких зараз слід реально готуватися суспільству, будуть в 2024 році, не раніше", - зазначив Бабин, не уточнивши, що саме він мав на увазі.

Нагадаємо, Борис Бабин був звільнений з посади постійного представника президента в АР Крим за власним бажанням 2 грудня. Інформації про його наступника поки не надходило.

    Реклама на dsnews.ua