• USD 36.6
  • EUR 37.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Колишній в'язень Кремля розповів, чому балотується в Раду

Реклама на dsnews.ua
У новій Верховній Раді потрібно боротися проти проросійських сил, які хочуть увійти в новий склад парламенту

Тому політв'язень Кремля, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз прийняв рішення балотуватися в Раду, передає "ДС" з посиланням на його інтерв'ю Главкому.

"У проросійських реваншистів особлива ненависть до України, до фундаментальних цінностей нашого народу і держави. Особливо це було помітно в Криму протягом 25 років. Я порівнюю Україну до 2014 року і зараз. Пам'ятаю, як колись казали, мовляв, "яка різниця" між нами і ними. І ось прийшла ця "різниця" у вигляді військового чобота, у вигляді російського терориста до нас на батьківщину, де ми - люди різних національностей і віросповідання - мирно та спокійно жили", - зазначив кандидат у народні депутати.

За його словами, кримським татарам, яких російські терористи в Криму піддають жорстоким репресіям, потрібна постійна політична і моральна підтримка з материкової України.

"Моєму батькові 83-й рік. Я його не бачив три роки. Коли він приїхав в Київ, я йому сказав, щоб він залишався. Але батько сказав, щоб я продовжував свою боротьбу на материку, а він повинен бути там, на окупованій території , бо до нього щодня приходять люди, які також потребують підтримки. Саме тому я прийняв запрошення Петра Порошенка балотуватися у Верховну Раду від його політичної сили "Європейська Солідарність", - зазначив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

Політик переконаний, що звільнення українського Криму відбудеться обов'язково.

"Я ніколи в цьому не сумнівався. Між Україною та окупованим Кримом постійно зберігається жива зв'язок. Тому ми обов'язково переможемо ворога", - резюмував він.

    Реклама на dsnews.ua