• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Це не демократія": Разумков не бачить сенсу говорити із Зеленським

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не бачить сенсу обговорювати з президентом Володимиром Зеленським питання своєї відставки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав голова парламенту в ефірі телеканалу "Прямий", передає "ДС".

Він розповів, що останній його розмова з президентом відбувся два місяці тому. У той же час депутат зазначив, що не бачить сенсу в тому, щоб дзвонити першим.

"Я думаю, що президент в курсі того, що відбувається. Тому немає сенсу говорити… Якби хотіли зі мною говорити, мене б запросили в Трускавець. Я думаю, що дійсно той колектив, з яким ти пройшов певний час і в виборчій кампанії, і після цього два роки в парламенті… було б правильно дати вислухати дві позиції. Це демократія. А якщо це не хочуть робити, то ти не зможеш довести. Я не буду виправдовуватись. Мені виправдовуватись, я думаю, немає за що. Але відстояти свою позицію я би точно міг", — підкреслив Разумков.

Як повідомляла "ДС", спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не буде кидати активну політичну діяльність і планує створити велику команду в разі його відкликання з посади.

Нагадаємо, 4 жовтня Разумков оголосив про запуск процедури його відкликання з посади голови ВР. 5 жовтня народні депутати проголосували за відсторонення спікера Ради на два дні.

Питання відставки Разумкова з поста спікера Верховної Ради включено до порядку денного на четвер, 7 жовтня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua