• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Це професійні вбивці": Єрмак визнав, що переговори по Донбасу неможливі

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що в умовах загострення на Донбасі не можна продовжувати переговори

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав під час візиту на лінію розмежування на Донбасі спільно з президентом Володимиром Зеленським та іноземними послами, передає "ДС" зі посиланням на пресслужбу глави держави.

"Безпека безпекою, але це наші люди, і вони повинні відчувати, що Президент приходить до них. Це для них важливо, тому що вони воюють за нас, за країну. Якщо Президент говорить про те, що він за режим припинення вогню, то він сам показує своїм приїздом, що для нього це важливо", — підкреслив він.

Єрмак наголосив на важливості сигналу від послів США, Франції і Німеччини, Канади, Великобританії та Швеції, що Україна дотримується встановленого режиму припинення вогню.

"Збереження режиму припинення вогню є найбільш принциповим. Будь-які перемовини далі неможливо вести, коли вбивають наших людей. Важливо, що вбивають спеціальні групи снайперів, які не є у постійній дислокації. Тобто це провокація, дуже гарно організована. Це професійні вбивці, які саме для цього сюди приїжджають", — зазначив керівник Офісу президента.

Як повідомляла "ДС", 2 лютого в районі Торецька Донецької області російський снайпер важко поранив українського військового, який пізніше помер в лікарні.

11 лютого в районі Горлівки ворожий снайпер поранив українського бійця, який помер під час евакуації.

26 січня неподалік Новоалександрівки на Луганщині російський снайпер поранив українського військового. 30 січня боєць помер в лікарні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua