• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Це провокація з боку оточення Баканова": Нескромний з ЄС заперечив свою причетність до замовлення вбивства генерала СБУ

Реклама на dsnews.ua

Вчора, 22 січня, низка ЗМІ повідомила про арешт колишнього високопоставленого співробітника СБУ Дмитра Нескромного, який втік у наручниках, успішно уникнув переслідування, а після цього перетнув кордон з Європейським союзом. Нескромний відкинув усі звинувачення та спростував інформацію, заявивши, що його ніхто не затримував, а країну він покинув через побоювання за власне життя

Про це Нескромний написав у непідтвердженому Telegram-каналі, передає "ДС".

Як зазначається в повідомленні, вчора Нескоромного ніхто не затримував, а все, що відбувається – провокація проти нього оточенням глави СБУ Баканова. І що він змушений виїхати за кордон та наразі перебуває в Європі. Також колишній перший заступник глави СБУ заявив, що під час затримання його планували ліквідувати.

Крім того він повідомив, що відразу після звільнення з СБУ навесні минулого року він хотів скликати пресконференцію, щоб розповісти про негативні процеси в СБУ. Але його, за словами Нескромного, відрадив президент, давши гарантії безпеки.

«Тепер будь-хто може побачити, чого варте слово президента», – пише Telegram-канал від імені Нескромного.

Скріншот повідомлення Дмитра Нескромного
Скріншот повідомлення Дмитра Нескромного

Нагадаємо, 23 січня в центрі Києва затримали полковника "Альфи" СБУ за підозрою в підготовці вбивства начальника головного комітету внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний, якого оголосили в розшук.

    Реклама на dsnews.ua