• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Центр Разумкова провів опитування щодо виборів в Києві: Хто може скласти конкуренцію Кличку

Реклама на dsnews.ua

Якби найближчим часом проходили вибори Київського міського голови, найбільшу підтримку виборців на них отримав би чинний мер Віталій Кличко — за нього готові проголосувати 36% усіх опитаних, або 41% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за кого з кандидатів голосуватиме

Про це свідчать результати опитування, яке було проведено Центром Разумкова, повідомляє "ДС".

Згідно з результатами, які отримав Центр, на другому-третьому місцях за рівнем електоральної підтримки — Андрій Пальчевський (Партія "Перемога Пальчевського") — відповідно 8% і 9% і Олександр Попов з "Оппозиційної платформи — За Життя" — відповідно 7% і 8%. Далі йдуть представник "Слуги народу" Ірина Верещук (5,5% і 6%), кандидат від "Голосу" Сергій Притула (відповідно 5% і 5,5%) та інші кандидати.

Якби найближчим часом проходили вибори до Київської міської ради, найбільшу підтримку виборців на них отримали б партія "УДАР Віталія Кличка" (за неї готові проголосувати 17% усіх опитаних, або 20% тих, хто готовий взяти участь у виборах і визначився, за яку партію голосуватиме).

За партію "Слуга народу" готові проголосувати відповідно 13% і 15%, за партію "Опозицiйна платформа — За життя" — відповідно 10% і 11,5%, за партію "Європейська солідарність" — відповідно 9% і 11%, за партію "Перемога Пальчевського" — відповідно 6% і 7%, за ВО "Батьківщина" — відповідно 5% і 5,5%, за партію "Сила і честь" — відповідно 5% і 5,5%, за партію "Голос" — відповідно 4% і 4%.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 24 липня по 2 серпня 2020 року у Києві методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2019 респондентів віком від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення Києва за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

    Реклама на dsnews.ua