• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

Частина школярів звільнять від здачі ЗНО: В. о. міністра пояснила, про кого йдеться

Реклама на dsnews.ua
Випускники, які мають намір вступати у вищі навчальні заклади в цьому році, можуть не здавати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідні зміни анонсувала виконуюча обов'язки міністра освіти Любомира Мандзій, передає "ДС" з посиланням на ТСН.

За її словами, найближчим часом уряд прийме законопроект про COVID-19, в якому будуть прописані нові правила.

Зокрема, мова йде про окремому пункті про випускників, яких звільнять від здачі ДПА, якщо вони не будуть мати бажання вступати до внз у 2020 році.

За даними уряду, цей крок нібито допоможе зменшити навантаження на центри тестування приблизно на 30%. Мандзій також підкреслила, що учні отримають свої атестати вже в цьому місяці.

Нагадаємо, 3 червня Департамент освіти Києва на підставі рішення комісії з надзвичайних ситуацій запропонував скасувати у цьому році ЗНО для випускників, які не планують вступати у вищі навчальні заклади. На це в МОН заявили, що міста не мають права приймати такі рішення, це прерогатива Міністерства.

Як повідомляла "ДС", в Україні запланували пробне зовнішнє незалежне оцінювання 15 і 17 червня дому в режимі онлайн. Однак сьогодні стало відомо, що сервер не витримали навантаження, і частина школярів не змогла пройти тестування.

    Реклама на dsnews.ua