• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Через десять днів у лікарнях Києва може настати колапс: "ЄС" вимагає лікарень "третьої хвилі"

Реклама на dsnews.ua

Реальний стан у медичних закладах Києва викликає серйозне занепокоєння. Лікарні першої хвилі переповнені, лікарні другої хвилі теж знаходяться на межі заповнення. При такій тенденції вже за 10 днів в медичних закладах столиці може настати повний колапс

Про це повідомила Марина Порошенко, перший номер списку партії «Європейська Солідарність» у Київраду, після відвідування Київської міської клінічної лікарні №8, передає "ДС" із посиланням на сайт політсили.

За її словами, протягом останніх двох тижнів у Києві кількість важкохворих на COVID-19 збільшилася майже вдвічі і сягнула більше трьох сотень.

Марина Порошенко нагадала, що ще навесні Київрада виділила близько мільярда гривень для медичної галузі столиці.

«За цей час вже можна було розгорнути лікарні третьої хвилі – підготувати приміщення, закупити обладнання та залучити додаткових лікарів», – вважає Марина Порошенко.

Однак, за її словами, «на сьогодні ситуація «з точністю до навпаки». Приміщення не підготовлені і не обладнані. Лікарів не вистачає, бо вони або хворіють, або звільняються через високі ризики і низьку оплату праці».

«Тому ми вимагаємо від місцевої влади негайного розгортання лікарень третьої хвилі та збільшення муніципальної надбавки для медичних працівників. А від центральної влади – виплат обіцяних 300% до заробітної плати медикам, які лікують хворих на COVID-19», – заявила Порошенко.

    Реклама на dsnews.ua