• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

За пів року в Україні буде майже 500 ЦНАПів

Реклама на dsnews.ua

До середини 2021 року в рамках програми "ULEAD з Європою" в Україні створять 489 центрів надання адміністративних послуг

Про це повідомив під час онлайн-конференції 8 грудня посол Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, передає "ДС" з посиланням а "Інтерфакс-Україна".

"За пʼять років активного впровадження напряму щодо поліпшення адміністративних послуг програма "ULEAD з Європою" досягла значних результатів: 562 громади із загальною кількістю населення близько 9,5 млн людей стали партнерами зі створення центрів адміністративних послуг. До середини 2021 року буде створено 489 таких центрів за допомогою програми. 1300 точок доступу до адмінпослуг буде створено найближчими роками", — навів цифри Маасікас.

За його словами, програма також підтримує інфраструктуру — так, створено систему електронної взаємодії "Трембіта", що полегшує надання електронних послуг громадам і субʼєктам господарювання, і 124 сервіс-центри вже отримали такий доступ.

"Якщо говорити про майбутнє у сфері поліпшення якості послуг, то ключові виклики такі: створення необхідної інфраструктури в громадах, передача функцій з надання послуг з районного рівня громадам. Тому ми закликаємо українську владу робити подальші кроки в розвитку доступних та якісних послуг відповідно до європейських стандартів", — наголосив посол ЄС.

Крім того, ЄС закликає уряд України підтримати новостворені громади, фінансуючи створення ЦНАП для забезпечення доступу до послуг.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський підписав закон про покращення роботи ЦНАПів.

    Реклама на dsnews.ua