• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Чернівецькі депутати попросили Зеленського й РНБО заборонити ОПЗЖ і "Партію Шарія"

Депутати Чернівецької міської ради підтримали звернення до Президента, Верховної Ради, Міністерства юстиції, РНБО та обласних рад України щодо заборони діяльності партій "Опозиційна платформа — за життя" та "Партії Шарія"

Чернівецька міськрада
Чернівецька міськрада
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення депутати ухвалили під час сесії, передає "ДС" із посиланням на Укрінформ.

"Україна пережила три хвилі декомунізації та дерусифікації, кожна з них мала своє логічне завершення. Всі попередні суспільно-політичні революції в незалежній Україні призводили до заборони проросійських антиукраїнських партій – Комуністичної партії та Партії регіонів. Сьогодні є унікальний шанс успішно завершити цю боротьбу та перемогти у гібридній війні з російським впливом. Просимо вас підготувати та прийняти законопроєкт і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій, які захищають інтереси російського агресора в Україні, — це «Опозиційна платформа — за життя» та партія Шарія", — зачитав текст звернення його ініціатор, депутат фракції "Народний контроль" Іван Гончарюк.

За його словами, такі рішучі методи необхідні для перемоги проукраїнського суспільства у гібридній війні.

"Це рішення має задекларувати єдину та спільну позицію всіх проукраїнських сил, які знаходяться у Чернівецькій міській раді, а також радах усіх рівнів", — додав Гончарюк.

Під час обговорення депутат міськради із фракції "Рідне місто" Володимира Бешлей попросив доповнити текст звернення наступним змістом: "Чернівецька міська рада засуджує та визнає ганебним голосування проти постанови Верховної Ради "Про визнання Революції гідності ключовим моментом державотворення України" народним депутатом з Буковини Михайлом Папієвим та звертається до РНБО щодо застосування до даного народного депутата відповідних санкцій".

У цілому текст звернення підтримали 27 депутатів міської ради, що становить більшість від депутатського корпусу.

    Реклама на dsnews.ua