Чернівецький депутат "забув" повернутися з румунського відрядження
Начальник відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва, депутат Чернівецької обласної ради від "Слуги народу" Олексій Волощук не повернувся до України з Румунії, де знаходився у відрядженні
![](https://www.dsnews.ua/static/storage/thumbs/414x290/c/4f/2b15ab69-c63cd1a845fb05cd9681aa9c640144fc.jpg?v=8165_1)
Про це повідомляє Чернівецька обласна рада, передає "ДС".
"31 травня 2024 року начальник відділу з питань міжнародних зв’язків та транскордонного співробітництва, депутат Чернівецької обласної ради Олексій Волощук у складі офіційної делегації поїхав до Румунії. У встановлений термін до України не повернувся. На роботі не з’явився. Наразі місце його перебування невідоме", — йдеться в повідомленні.
Облрада звернулася до правоохоронних органів з приводу інциденту та засудила дії працівника. Також Олексій Волощук був звільнений із займаної посади.