• USD 39.8
  • EUR 42.3
  • GBP 49
Спецпроєкти

Чи працюватимуть влітку пляжі в Одесі: відповідь глави ОВА

Одеські пляжі планують відкрити на літній сезон, однак перед цим їх мають перевірити на безпечність

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів глава Одеської ОВА Олег Кіпер, передає "ДС" із посиланням на "Суспільне".

"Ви так називаєте — "пляжний сезон", ми трішечки по-іншому бачимо. Це для оздоровлення наших сімей, сімей наших воїнів. Хлопці, які знаходяться на нулі й бувають також у відпустці, приїжджають та можуть оздоровитися. Це перша причина", — пояснив Кіпер.

Минулого року наприкінці літа в Одесі відкрили для відвідування шість пляжів. За словами голови ОВА, до обмеження відкритих пляжів зокрема призвели — стихійні пляжі, які утворилися в місті.

"Вони були небезпечними, тому було прийнято рішення обладнати ті пляжі, які можуть дати можливість людям пройти ті сонячні оздоровлення після перевірки всіма службами, вибуховими та іншими, і якщо поруч є укриття", — додав глава ОВА.

Щодо цьогорічного сезону, Кіпер зазначив, що після травневих свят на одеських пляжах знову побільшає людей.

Аби відкрити пляжі, за його словами, потрібно пропрацювати це питання з міською владою, військовим керівництвом та іншими службами.

"Алгоритм є, розуміємо, як це робити. Сподіваємось, що безпекова складова в Одесі, в останнім часом в Одесі дуже напружено все з цим, але по можливості будемо відкривати", — зауважив він.

Як писала "ДС", Одеса та прилеглі громади залишилися без світла внаслідок атак ударними дронами та ракетами, що були останніми днями.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua