• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Член ТКГ розповів про улюблені хитрощі Росії на переговорах по Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Під час засідань Тристоронньої контактної групи представники Росії намагаються показати, що в цих переговорах можна обійтися без них, оскільки військовий конфлікт нібито відбувається між "ЛДНР" і Україною

Про це повідомив український журналіст і член української делегації в ТКГ Денис Казанський в ефірі 24 каналу, передає "ДС".

Він уточнив, що подібний трюк Росія виконує з початку створення ТКГ.

«Російські представники — це або Гризлов, або Дмитрієвський — вони намагаються максимально самоусунутися. Перед собою висувають представників так званих "ЛНР" і "ДНР" і кажуть, щоб ми розмовляли, тому що у нас з ними нібито конфлікт. Вони постійно роблять вигляд, що ми повинні домовлятися з ними. Так, ми змушені вести з ними теж діалог, але вони не є стороною. Росія періодично вдається до такого трюку», — розповів Казанський.

Він додав, що коли засідання проходить за допомогою відеозв'язку, представник РФ зазвичай заявляє, що у нього проблеми зі зв'язком і засідання варто починати без нього.

«Ми говоримо, що так не розмовляємо, тоді чекаємо на них 15-20 хвилин. Представники ОБСЄ дзвонять їм, "виколупують" звідти, і вони тоді починають розмовляти. Вони постійно до цього вдаються і я був до цього готовий. Росіяни саме так і поводяться», — підкреслив Казанський.

    Реклама на dsnews.ua