• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Чорногорія, Туреччина, Туніс: Кулеба назвав умови вʼїзду для українців

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив про вимоги для вʼїзду до низки країн, які відкрили кордони українським туристам

Пр це Кулеба розповів сьогодні на брифінгу, передає "ДС" с посиланням на УНІАН.

"Туреччина. На кордоні потрібно пройти медогляд. В разі симптомів COVID-19 зробити безкоштовний ПЛР-тест, потрібен страховий поліс на COVID-19. Його можна придбати онлайн або у туроператора, або безпосередньо в аеропорту", — розповів очільник МЗС.

За словами Кулеби, у Сербію вʼїзд дозволений без обмежень, а в Хорватію для вʼїзду потрібен результат ПЛР-тесту або зобовʼязання пройти 14-денний карантин. Також умовою отримання дозволу вʼїзду є наявність підтвердження резервації готелю або апартаментів, якщо українці прямують з туристичною метою.

"Вʼїзд у Чорногорію, теж популярний напрям для відпочинку, дозволений. Але для тих, хто вʼїжджає з території Сербії, потрібна обовʼязкова 14-денна обсервація у карантинному закладі", — додав міністр.

А перед вильотом на Багамські острови, каже Дмитро Кулеба, потрібно отримати дозвіл на відвідування на електронній сторінці багамського агентства подорожей і по прибутті показати результати негативного тесту, якому не більше 10 днів.

У Тунісі потрібен результат ПЛР-тесту і карантин від семи до 14 днів, додав міністр.

Як повідомляла "ДС", Дмитро Кулеба також повідомив, що кількість країн, до яких можуть наразі вʼїжджати українці, зросла до 25.

    Реклама на dsnews.ua