• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Щоб навіть не було натяку на федералізацію - Кирило Тимошенко про майбутнього мера Харкова

Заступник голови ОП, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко поділився в інтервʼю для Інтерфакс-Україна своєю думкою про те, якими якостями повинен володіти майбутній градоначальник Харкова. Як відомо, вибори нового мера Харкова заплановані на жовтень

Заступник голови ОП, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко
Заступник голови ОП, координатор програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" Кирило Тимошенко
Реклама на dsnews.ua

За словами Кирила Тимошенка, Харків не просто великий обласний центр. Він розташований поблизу з кордоном з Російською Федерацією і в безпосередній близькості від зони конфлікту. Тому важливо, щоб майбутній глава міста забезпечив безпеку на тлі російської агресії.

"Зацікавленість Офісу президента в тому, щоб мер, якого оберуть харківʼяни, був проукраїнським, проповідував українську державну політику, щоб там навіть не було натяку в сторону федералізації", — зазначив заступник голови ОП.

За його словами, важливо також, щоб мер розвивав місто. При цьому Тимошенко зазначив, що у місті вже зараз багато робиться.

"У місті, судячи з нашим туди поїздок, робиться багато різних речей — і інфраструктурних, і не тільки. У нас там глава обладміністрації потужна, в області є розвиток", — заявив Тимошенко.

Він додав, що у міста є кредитні зобовʼязання, але це не небезпечна ситуація. Кредити беруть всі, в тому числі, і облради. Нещодавно уряд дав можливість облрадам кредитуватися, в тому числі, по місцевих дорогах.

На думку Кирила Тимошенка, у Харкові, як і в інших містах, політика не повинна стояти на першому місці.

"Мери — це не про політику. Багато з них це розуміють і відкрито говорять, що не потрібно туди лізти. Мером обирають для того, щоб ти містом займався, а не всеукраїнською політикою. Саме тому у таких і успіх є у себе в містах, їх і переобирають", — заявив заступник голови ОП.

Нагадаємо, згідно з даними соцопитувань, якби вибори мера Харкова відбулися найближчим часом, то городяни б проголосували за секретаря міськради Ігоря Терехова. За нього готові віддати свої голоси 29% опитаних.

    Реклама на dsnews.ua