• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

Цитата Стуса пролунала у публічному виступі посла ЄС

Реклама на dsnews.ua

Посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас у середу, 21 жовтня, під час публічного виступу процитував українського поета Василя Стуса

Цитата поета пролунала під час виступу дипломата на комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, передає "ДС" з посиланням на Європейську правду.

"Іноді цими днями лунають голоси в Україні та поза її межами, які ставлять під сумнів стратегічну орієнтацію України та її європейський вибір. Нібито Угода про асоціацію звʼязує руки українській економіці. Можу сказати на це лише одне: українському народу видніше. За словами Василя Стуса, немає більше вороття до давнього, минулого, старого", — заявив Маасікас. 

Він додав, що "задля майбутнього України як стабільної, демократичної і заможної європейської держави ми продовжуємо працювати на цьому обраному шляху".

Примітно, що Маасікас, громадянин Естонії, виступав повністю українською мовою. 

Маасікас минулого року дав публічну обіцянку виступити за рік українською мовою.

Нагадаємо, в Офісі президента прокоментували рішення Дарницького районного суду Києва за позовом одного з лідерів ОПЗЖ Віктора Медведчука до історика і письменника Вахтанга Кіпіані по книзі "Справа Василя Стуса". В Офісі глави держави нагадали, що книга є обробкою реальної кримінальної справи проти Василя Стуса, за якою він був засуджений. У той же час в ОП відзначили, що цензура в Україні прямо заборонена Конституцією.

    Реклама на dsnews.ua