• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Cуд повернув 100 млн грн фігуранту справи "вишок Бойка" Кацубі, — Луценко

Суд повернув 100 млн грн колишньому заступнику голови НАК "Нафтогаз" Олександру Кацубі, які той сплатив до бюджету України в рамках угоди зі слідством у справі про "вишки Бойка"

Олександр Кацуба
Олександр Кацуба
Реклама на dsnews.ua

Про це колишній генеральний прокурор Юрій Луценко пише в блозі на Українській правді, передає "ДС".

"Для початку ст. 375 Кримінального кодексу України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) в минулому році визнали неконституційною. Тепер продажну суддівську шкуру і його замовників до відповідальності не притягнеш Наступним кроком вже в цьому році постановою абсолютно стороннього суду повернули 100 млн грн, які в 2017 році суд за поданням ГПУ зняв в ході операції з Олександром Кацубою у справі так званих "вишок Бойка", — написав він.

Луценко також згадав про спільне фото Кацуби з президентом Володимиром Зеленським, яке було зроблено в лютому нинішнього року.

Кацуба і Володимир Зеленський
Кацуба і Володимир Зеленський

"Сам Кацуба, який відсидів у в'язниці 9 місяців за співучасть в цій афері, тепер інвестор і виставляє загальні з Президентом фото", — зазначає колишній генпрокурор.

Луценко також додав, що 2 березня скасували рішення в 5 млрд грн про спецконфіскацію Одеського НПЗ.

За словами Юрія Луценка, суд визнав НПЗ в "ході затвердження угоди з членом ОЗУ" " інструментом злочину за схемами розкрадання (соратником президента-втікача Віктора Януковича Сергієм Курченком — "ДС") Курченком" і передав підприємство Фонду держмайна України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua