• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

ЦВК визнала двох кандидатів від "Слуги народу" переможцями на довиборах у Раду

Центральна виборча комісія оголосила переможцями на довиборах у Верховну Раду у 184-ому і 197-ому округах кандидатів від "Слуги народу" Сергія Козиря і Віталія Войцехівського

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні ЦВК, передає "ДС".

"ЦВК встановила результати проміжних виборів народних депутатів України 31 жовтня 2021 року в цих округах. В ОВО № 184 (на Херсонщині) народним депутатом України обрано Сергія Козиря, за якого проголосувало 21 365 виборців (62,6 % від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні). Своєю чергою в ОВО № 197 (на Черкащині) народним депутатом України обрано Віталія Войцехівського, за якого проголосувало 15 429 виборців (46,1 % від кількості виборців, які взяли участь у голосуванні)", — повідомили у комісії.

Надалі для реєстрації народним депутатом необхідно подати до ЦВК документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандатом, та (або) копію зареєстрованої заяви про припинення дії іншого представницького мандата.

Після отримання та розгляду перелічених документів ЦВК ухвалює рішення щодо реєстрації обраної особи народним депутатом України.

Як повідомляла "ДС", Центральна виборча комісія визнала обраним нардепом представника партії "Слуга народу" Сергія Кострійчука. Кострійчук має зайти до парламенту за списком партії замість Ірини Верещук, яку призначили віцепрем'єр-міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua