• USD 28.3
  • EUR 33.5
  • GBP 37
Спецпроєкти

ЦВК зобов'язала зареєструвати мера Умані кандидатом на виборах

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія зобов'язала Уманську міську територіальну виборчу комісію зареєструвати чинного мера Умані Олександра Цебрія кандидатом на посаду градоначальника

Рішення було прийнято за результатами розгляду скарги на постанову Уманського міського тервиборчкому про відмову Цебрію в реєстрації, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу Центрвиборчкому.

"Субʼєкт звернення просив, зокрема, визнати протиправною бездіяльність Уманської міської територіальної виборчої комісії по неповідомлення про виявлені недоліки в поданих в цю виборчу комісію документах для реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Цебрія О.В., висунутого зазначеної місцевою організацією політичної партії. А також — в звʼязку з цим скасувати постанову зазначеної виборчої комісії про відмову в реєстрації кандидата на посаду Уманського міського голови Цебрія О.В.", — сказано в рішенні ЦВК.

Центрвиборчком також встановив, що допущені Цебрієм неточності у поданих документах не можуть вважатися підставою для відмови в реєстрації кандидата на посаду міського голови.

Тервиборчком Умані зобовʼязаний до 21:00 30 вересня повторно розглянути документи Цебрія.

Як повідомляла "ДС", раніше стало відомо, що міському голові Умані Олександру Цебрію відмовлено в реєстрації кандидатом на посаду градоначальника. При цьому були зареєстровані два його однофамільці.

Цебрій написав заяву в поліцію за фактом реєстрації двох кандидатів- "клонів".

    Реклама на dsnews.ua