• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Данилов: Фукса позбавили того, що він забрав незаконно

Бізнесмен Павло Фукс не зможе розпоряджатися своїми активами в Україні, і йому не допоможе кампанія в ЗМІ про відсутність його зв'язків з Росією

Олексій Данилов
Олексій Данилов
Реклама на dsnews.ua

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов заявив в інтервʼю Forbes.ua, передає "Перший вільний".

"Фірташ і Фукс не можуть продавати свої активи, користуватися рахунками в Україні. Однак ми не можемо закрити українське підприємство тільки тому, що воно належить Фірташу", — сказав Данилов.

Так він відповів на питання: "РНБО наклала повний пакет санкцій на бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса. Що передбачають ці санкції?"

"Фукс знаходиться під санкціями нашої країни. Точка. Якщо щось було незаконним чином забрано, чи то надра, чи то земля, якщо люди не платять податки за статки, то їх позбавлять цих речей", — підкреслив секретар РНБО.

Данилов зазначив, що не розуміє, для чого бізнесмен "ходить по телеканалах і розповідає нісенітницю про відсутність звʼязків з Росією". "Він хоче сказати, що там проти нього немає проваджень? У нас демократична країна — людина може говорити, що хоче, але треба думати, що говориш. Всім би радив бути дуже обережними, коли говорять про мою дружину, про мою сімʼю", — сказав секретар Радбезу.

Він також повідомив, що Фірташ отримав одне з родовищ титанової галузі в грудні 2004 року, в розпал "помаранчевих" подій.

"Це була одна з домовленостей, про які суспільству не розповідали. Хто домовлявся? Мабуть, росіяни просили передати родовище Фірташу. Кого саме просили — ми розбираємося. Використання надр має бути публічним і отриманим законно", — заявив Данилов.

    Реклама на dsnews.ua