• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Данілов не виключив компромісів із Кремлем і назвав умову

Україна може піти на компроміс із Росією для врегулювання ситуації на Донбасі, але не на шкоду своїм національним інтересам

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

"Те, що нам треба ставити крапку у цьому питанні, ви знаєте, це завдання, яке поставив Володимир Олександрович [Зеленський], але не за рахунок наших інтересів. Ми не можемо поступитися своєю територією, ми не можемо поступитися тими речами, які зафіксовані у нашій Конституції (про європейську і євроатлантичну інтеграцію, — ред.)", — заявив Данілов.

"Чи можемо піти на якісь компроміси? Так, можемо! Але ці компроміси має сприйняти наш народ. Ми не можемо безкомпромісно щось вирішувати і йти на поступки у тому, що на сьогоднішній день пропонує Російська Федерація. Чи змінилася ситуація після розмови Володимира Зеленського з Джо Байденом. Ні, вона не змінилася! Вона лишилася у тому же руслі, у тому же ключі й лишилася на тій же стадії", — сказав секретар РНБО.

На його переконання, Росія у своїх вимогах підвищує планку, щоби з нею всі почали спілкуватися.

"Спілкування потрібне, але ще раз наголошую, — не за рахунок нашого суверенітету. Компроміс можливий, але важливо розуміти, що у будь-якого компромісу є межа, яку ми не можемо з вами переступити", — підкреслив Данілов.

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що загроза вторгнення Росії в Україну є постійно, але ситуація перебуває під контролем.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua