• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Данилов оголосив про активізацію співпраці з Польщею та Литвою

Реклама на dsnews.ua

Керівники відомств у сфері безпеки України, Польщі та Литви повинні активізувати співпрацю в форматі "Люблінського трикутника"

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов під час зустрічі з Послом Литви в Україні Вальдемарасом Сарапінасом, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу РНБО.

Данілов зазначив, що результати президентських виборів в Білорусі будуть впливати на безпеку в Європі, зокрема з огляду на російський фактор.

"Можливе посилення впливу РФ – виклик для України, Литви та Польщі. Наша співпраця є важливою для збереження миру і спокою у регіоні", — сказав він.

Секретар РНБО також звернув увагу на ситуацію в Нагірному Карабасі. За його словами, в Апараті РНБО уважно стежать за ходом подій, зокрема аналізують застосування високоточної зброї, перш за все безпілотних літальних апаратів.

Данілов подякував Литві за підтримку України в її боротьбі з російською збройною агресією у відновленні територіальної цілісності і суверенітету держави.

У свою чергу, Сарапінас запевнив, що Литва і надалі буде підтримувати Україну. За його словами, Литва послідовно надає Україні допомогу у військовій сфері. Посол високо оцінив той факт, що розвиток стратегічного партнерства з Литвою зафіксовано в новій Стратегії національної безпеки України.

Як повідомляла "ДС", міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна приєдналася до "Люблінському трикутнику" для більш ефективного протистояння загрозам з боку Росії.

    Реклама на dsnews.ua