• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Данілов відзвітував про запуск системи моніторингу олігархів

Рада національної безпеки і оборони (РНБО) вже запустила систему моніторингу олігархів. Система може працювати з відкритими документами, для службового користування і секретними

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов під час брифінгу, інформує "ДС".

"Апарату РНБО було поставлено ​​завдання розробити систему моніторингу, і у нас сьогодні був звіт про те, що в Апараті РНБО розроблена і запроваджена в експлуатацію у серпні 2021 року сучасна інформаційно-аналітична система, яка має систему третього класу найвищого рівня складності. Вона зможе здійснювати моніторинг усіх тих людей, які після прийняття закону про олігархів у Верховній Раді повинні бути під системою нашого моніторингу", — зазначив Данілов.

За його словами, ця система може працювати з відкритими документами, для службового користування і секретними.

"Таких систем в нашій країні майже немає. Це перша система з таким захистом. Вона побудована таким чином, щоб у разі прийняття у Верховній Раді закону, ми відразу могли відреагувати на всі ті питання, які перед нами поставить законодавець", — додав Данілов.

Як повідомляла "ДС", у липні президент України Володимир Зеленський доручив РНБО завершити розробку системи моніторингу олігархів до 7 вересня 2021 року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua