• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Данилов поки не бачить умов для місцевих виборів на окупованій частині Донбасу

Реклама на dsnews.ua
Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов вважає, що місцеві вибори на окупованій території Донбасу повинні проходити за українським законодавством

Про це Данилов заявив в інтерв'ю "Українській правді", передає "ДС".

"Що стосується виборів на Донбасі - повинні відбутися певні умови, щоб вони там відбулися. Сьогодні, в день нашого спілкування, я не бачу, як там можуть проходити вибори", - зазначив секретар РНБО.

При цьому Олексій Данилов допускає, що вибори відбудуться "рано чи пізно", якщо ситуація зміниться.

"Але вони повинні проходити на українській території, над виборчою дільницею повинен бути український прапор, повинні бути українські засоби масової інформації, українські політичні сили. Вони повинні проходити за українським законодавством, за українською Конституцією, і українська Центральна виборча комісія повинна їх там проводити. Поки мені складно уявити такі умови", - заявив Данілов.

Він також додав, що вважає можливими деякі компроміси.

"Компроміси? Так, вони можливі, але є певні межі, через які ми переходити з вами не можемо. Чому? Тому що нам цього не дозволить український народ. В Україні ніколи не було диктаторів і не буде", - заявив секретар Ради нацбезпеки.

Як повідомляла "ДС", перший прем'єр-міністр так званої "ДНР" Олександр Бородай заявив, що очікує приєднання окупованих територій Донбасу до Росії незабаром.

    Реклама на dsnews.ua