• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Данілов запропонував німецьким депутатам взяти собі по 2-3 нелегальних мігранти замість того, щоб відправляти їх в Україну

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував пропозицію експерта із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільcа Шміда використати Україну як тимчасовий притулок для мігрантів з Близького Сходу, які потрапляють до ЄС з Білорусі.

Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов заявив сьогодні після засідання Ради національної безпеки та оборони України, повідомляє "ДС".

"Ми розглядали на засіданні РНБО це питання, заяву пана Шміда. Ми маємо пропозицію до соціал-демократів Німеччини взяти до себе додому по два, по три, по п'ять мігрантів. У них у Бундестазі є кабінети, нехай беруть до себе. З якого переляку ми маємо їх брати до себе, якщо німці мають про них піклуватися. Дуже дивно, що німці нам розповідають, що нам робити з цього приводу", — сказав Данілов.

Як повідомляла "ДС", раніше експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільc Шмід запропонував відправляти в Україну мігрантів, які пробираються в ЄС через Білорусь, щоб вони отримували в Україні тимчасовий притулок.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua