• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Німеччині запропонували пустити мігрантів через Польщу до України для отримання тимчасового притулку

Білоруським мігрантам можна відкрити контрольований шлях до Польщі, а потім доставити в Україну, де вони можуть отримати тимчасовий притулок

Реклама на dsnews.ua

Таку позицію озвучив експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії в німецькому Бундестазі Нільс Шмід в інтерв'ю Deutschlandfunk, передає "ДС".

"Є роздуми поговорити про це із сусідніми країнами, такими як Україна. Тоді ми можемо дати зрозуміти, що не кожен біженець автоматично потрапляє до ЄС", — сказав Шмід.

Він також розкритикував дії польських прикордонників, які намагаються перешкоджати мігрантам.

"Ідея про те, що для захисту ЄС використовуються незаконні заходи, підриває те, за що виступають ЄС і Польща, — додав він, зазначивши, що Варшава має інші методи, які могли би допомогти зупинити потоки мігрантів.

"Необхідно подумати про відкликання прав на зліт і посадку в авіакомпаній, які прибувають із країн, які не перешкоджають цим рейсам. ЄС повинен спрямовувати дуже сильні сигнали, що ми не залишимо Польщу наодинці з цією проблемою", — сказав німецький політик.

Як повідомляла "ДС", у Польщі заявили, що не виключають сценарію повного закриття кордону з Білоруссю через ситуацію з мігрантами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua