• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Данілов розповів, яка мова має бути другою державною в Україні

Англійська має стати другою мовою в Україні — це є запорукою української незалежності

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов на форумі "Україна 30", передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"На превеликий жаль, за 30 років ми не визначили українську мову як первинну і фундаментальну мову нашої незалежності. І ми за 30 років не звернули увагу на англійську мову, яка має бути обовʼязково другою мовою в країні. Для того, щоб ми з вами були убезпечені від тих атак, від яких ми сьогодні потерпаємо від Російської Федерації", — зазначив Данілов.

За його словами, раніше українські політики загравали з російською мовою і "копали яму", в якій сьогодні опинилася Україна. А Москва на сьогодні саме російською мовою транслює свої наративи на територію колишнього Радянського Союзу.

"Я ще раз звертаю увагу, знання англійської мови є запорукою незалежності нашої країни. Англійська мова має використовуватися з дитячого садка і школи… Її не треба вчити, її потрібно знати", — додав Олексій Данілов.

Як писала "ДС", Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь звернувся до Національної поліції з вимогою вжити заходів у зв’язку із гучними мовними скандалами в Миколаєві й Одесі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua