• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Данілов виступив за перегляд "Мінська" через видачу російських паспортів на Донбасі

Секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олексій Данілов заявив про необхідність перегляду мінських домовленостей щодо урегулювання конфлікту на Донбасі через паспортизацію в ОРДЛО

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав на брифінгу після засідання РНБО, передає "ДС".

Секретар РНБО зазначив, що Росія відмовляється виконувати свою частину домовленостей щодо Донбасу, ба більше не визнає себе стороною конфлікту.

"Більш того, у питанні виконання мінських угод є розуміння, що в тому вигляді в якому вони є, вони не можуть бути виконані, бо сталося багато речей… Це (видача паспортів в ОРДЛО, — "ДС") дуже фундаментальна річ саме у зміні умов, які сьогодні відбуваються. Це привід для того, щоб починати переговори, що з цим робити", — сказав він.

Данілов додав, що він не бачить можливості проведення виборів в ОРДЛО, оскільки там дуже велика частина населення вже має паспорти РФ.

Нагадаємо, заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко заявив, що видачею російських паспортів українським громадянам на окупованих територіях Донецької та Луганської областей Росія демонструє, що не має наміру завершувати конфлікт.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua