• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Паспортизація мешканців Донбасу демонструє, що Росія не збирається завершувати конфлікт, — Мінреінтеграції

Видачею російських паспортів українським громадянам на окупованих територіях Донеччини й Луганщини Росія демонструє, що не має наміру завершувати конфлікт

Росія демонструє, що не має наміру завершувати конфлікт
Росія демонструє, що не має наміру завершувати конфлікт / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на пресконференції заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ігор Яременко, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Остання риторика, яка демонструвалася Російською Федерацією, і дії, які демонструвалися Російською Федерацією, вони абсолютно протилежні. Й та сама прискорена паспортизація на Донбасі — це абсолютно чіткий сигнал до того, що Російська Федерація не має жодного наміру завершувати цей конфлікт і якось його врегульовувати", — сказав він.

Яременко зазначив, що Росія упродовж останніх двох років, зокрема, намагалася всередині розхитати Україну, розділити людей, посіяти розбрат і паніку, але, на його думку, зробити цього не вдалося.

Відтак, вважає заступник міністра, РФ шукатиме "нові методи роботи на українській шахівниці".

Як писала "ДС", за інформацією уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, українцям, які мешкають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, уже видали близько 584 тис. російських паспортів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua