• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Данілов запевнив, що Україна позбулася "злодіїв у законі"

В Україні більше немає "злодіїв у законі". У той же час триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час брифінгу, передає "ДС".

"З початку року на території України знаходилося 34 людини, які мали статус "злодіїв у законі", на сьогоднішній день у нас таких людей нуль. Після рішення Ради нацбезпеки їх було 17, сьогодні жодного злочинця, який є під цими атрибутами у нашій країні", — розповів секретар РНБО.

За його словами, в Україні під санкціями знаходилося 111 "кримінальних авторитетів". Втім з-поміж них залишилося 42, відносно яких сьогодні триває процедура виселення з нашої країни.

Данілов додав, що 36 "кримінальних авторитетів" уже відправилися за місцем бажання свого перебування, а 33 перебувають під слідством.

Він наголосив, що МВС сподівається найближчим часом також викорінити із території України всіх "кримінальних авторитетів".

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Як писала "ДС", 27 травня Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя заарештував "злодія в законі" на прізвисько "Принц", який фігурує у списку санкцій РНБО.

1 червня співробітники СБУ затримали у Львівській області двох "злодіїв у законі", проти яких раніше Рада національної безпеки і оборони запровадила персональні санкції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua