• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Данилюк пригадав, як Зеленський відмовлявся готуватися до зустрічі з Макроном (ВІДЕО)

Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк просив нинішню першу леді Олені Зеленській вплинути на чоловіка під час підготовки до його зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном

Реклама на dsnews.ua

Про це ексчиновник розповів у програмі "Світське життя з Катериною Осадчою", інформує "ДС".

За словами Данилюка, найважчим під час підготовки зустрічі було налаштувати Володимира Зеленського на роботу: попри те що перед самітом було підготовано велику кількість аналітичних матеріалів, майбутній президент лише поверхово знайомився із ними.

"Бували випадки, коли я надавав документи, а він (Зеленський, – прим. "ДС") не хотів готуватися. Казав: "Я пішов" – і йшов. Я тоді телефонував дружині Зеленського в номер і казав: "Олено, щось здається, Володимир не найкращим чином підготувався до зустрічі з президентом Франції". Через деякий час у мій номер заходить Зеленський, каже: "Ладно, давай мені папку", – розповів Данилюк.

На думку екссекретаря РНБО, така поведінка могла пояснюватись тим, що це була перша серйозна міжнародна зустріч Зеленського, для якого подібна підготовка була незвичною.

Нагадаємо, кандидат в президенти України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Франції Еммануелем Макроном 12 квітня 2019 року – за тиждень днів до другого туру виборів.

Лідер Франції прийняв кандидата в президенти України у своїй резиденції – Єлисейському палаці в Парижі. Разом із Зеленським у зустрічі взяли участь Олександр Данилюк, колишній член НАЗК Руслан Рябошапка і керівник виборчого штабу Зеленського Іван Баканов.

Згодом вже обраний президент України Володимир Зеленський здійснив у Париж робочий візит, під час якого зустрівся з Макроном віч-на-віч.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua