• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Делегація польських військових відвідала окупований Донбас (ФОТО)

Відповідно до планів міжнародного військового співробітництва район проведення операції Об'єднаних сил відвідала спільна делегація Генерального командування Збройних сил Республіки Польща і представники спільної литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького

Делегація польських військових
Делегація польських військових
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресцентру Об'єднаних сил, передає "ДС".

Під час брифінгу командир ОТУ "Північ" полковник Володимир Горбатюк "ознайомив делегацію з оперативною обстановкою в районі відповідальності, з особливостями виконання завдань щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на сучасному етапі і поділився бойовим досвідом щодо стримування російського агресора".

Під час відвідування розташування однієї з бригад польських партнерів і представників ЛитПолУкрбригу продемонстровані основні зразки зброї, засобів індивідуального захисту особового складу та сучасні засоби зв'язку.

Під час обговорення гості відзначили й важливість проведення реформ у ЗС України, зокрема і щодо підвищення ролі сержантського складу.

"Ми підтримуємо наших партнерів — українських військових в їх боротьбі за територіальну цілісність країни, вивчаємо ваш бойовий досвід для підготовки польських військових. Це нам стане в нагоді в подальшій співпраці та успішних спільних діях на майбутніх міжнародних військових навчаннях", — зазначив керівник польської делегації генерал-майор Марек Соколовські.

Нагадаємо, 10 лютого озброєні формування Російської Федерації в черговий раз порушили режим припинення вогню в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", поранивши українського військового біля населеного пункту Піски.

    Реклама на dsnews.ua