• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Делегація із Швейцарії відвідала окупований Крим

Реклама на dsnews.ua
Колишній швейцарський депутат очолив делегацію в окупований Росією Крим

Київ засудив цей незаконний візит, передає "ДС" з посиланням на сайт Посольства України в Швейцарії.

Делегація зі Швейцарії на чолі з колишнім членом верхньої палати парламенту цієї країни Едуардом Белзером відвідала півострів 4 вересня. Представники делегації заявляли, що "кримський народ не страждає, а спішно розвивається і процвітає".

"Шкода, що у відомої дотриманням верховенства права Конфедерації знайшлися особи, які дали себе інструменталізувати російській пропаганді, знехтували законодавством іншої держави, і захоплено розповідають про життя в Криму, де продовжують зневажатися права людини, продовжуються репресії проти кримських татар і українців", - йдеться в повідомленні українського дипломатичного відомства.

Також наголошується, що візит швейцарської делегації порушує український закон і суперечить офіційній позиції Швейцарії щодо невизнання анексії Криму Росією.

"Україна залишає за собою право застосувати до іноземних громадян, які порушують правила в'їзду на окуповані території, санкційні заходи", - додали в посольстві.

Нагадаємо, раніше окупанти заявили, що Крим відвідала також делегація зі Сполучених Штатів - представники "Центру громадських ініціатив".

    Реклама на dsnews.ua