• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Справа Порошенко: Суд відмовив адвокатам у відведенні групи прокурорів

Реклама на dsnews.ua
Суд відмовив у задоволенні цього клопотання захисту п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солиадрность" Петра Порошенка у відведенні генеральному прокурору Ірині Венедиктової і групі прокурорів

Про це говориться в повідомленні агентства "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Печерський районний суд Києва в середу вдень продовжив розгляд клопотання прокуратури про обрання Порошенка запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

На початку судового засідання адвокат Ігор Головань оголосив клопотання про відвід прокурора у зв'язку з незаконністю вручення підозри Порошенко, а також групі прокурорів - процесуальних керівників по справі.

Разом з тим, слідчий суддя Сергій Вовк зазначив, що захист може заявляти відвід лише тим прокурорам, які присутні безпосередньо на судовому засіданні.

"Ми наполягаємо на розгляді заяви, так як Венедиктова погодила підозру. І всій групі прокурорів. І наполягаємо на виклик Венедиктової в суд", - підкреслив Головань.

У свою чергу адвокат Ілля Новіков додав, суду слід вирішити питання по цьому клопотанню, оскільки напередодні генпрокурор у своєму відеозверненні запросила Порошенко в суд, щоб довести свою невинність у суді", і це твердження Венедиктової суперечить презумпції невинуватості.

Згодом суд пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням, де перебував близько 50 хвилин.

У підсумку заявлене захистом клопотання про відвід групи прокурорів суд залишив без задоволення.

    Реклама на dsnews.ua