• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Справа Порошенка: Суд відмовив адвокатам у відведенні групи прокурорів

Реклама на dsnews.ua

Суд відмовив у задоволенні цього клопотання захисту п'ятого президента України, лідера партії "Європейська солиадрность" Петра Порошенка у відведенні генеральному прокурору Ірині Венедиктовій і групі прокурорів

Про це йдеться в повідомленні агентства "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

Печерський районний суд Києва в середу вдень продовжив розгляд клопотання прокуратури про обрання Порошенку запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.

На початку судового засідання адвокат Ігор Головань оголосив клопотання про відвід прокурора у зв'язку з незаконністю вручення підозри Порошенку, а також групі прокурорів - процесуальних керівників по справі.

Разом з тим слідчий суддя Сергій Вовк зазначив, що захист може заявляти відвід лише тим прокурорам, які присутні безпосередньо на судовому засіданні.

"Ми наполягаємо на розгляді заяви, оскількик Венедиктова погодила підозру. І всій групі прокурорів. І наполягаємо на виклик Венедиктової в суд", - підкреслив Головань.

У свою чергу, адвокат Ілля Новиков додав, суду слід вирішити питання по цьому клопотанню, оскільки напередодні генпрокурор у своєму відеозверненні запросила Порошенка в суд, щоб довести свою невинність у суді", і це твердження Венедиктової суперечить презумпції невинуватості.

Згодом суд пішов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення за клопотанням, де перебував близько 50 хвилин.

У підсумку заявлене захистом клопотання про відвід групи прокурорів суд залишив без задоволення.

    Реклама на dsnews.ua