• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Справа "вагнерівців": в Bellingcat звинуватили українські ЗМІ в спекуляціях

Українські ЗМІ спекулюють на темі розслідування "зливу" інформації про спецоперацію із затримання бійців російської ПВК "Вагнера" в Білорусі, яка зірвалася після наради у президента України

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник групи журналістів-розслідувачів Bellingcat, яка готує фільм про провал спецоперації, Христо Грозєв в своєму Twitter, передає "ДС".

"Я бачу багато спекуляцій в українських ЗМІ про наше розслідування, яке ще триває. Прошу звернути увагу, що більшість повідомлень помилкові або базуються на помилковій або бажаній інформації. Так, ми працюємо над багатьма розслідуваннями одночасно, але ми не знаємо результату, поки не завершимо", — написав Грозєв.

Він також підкреслив, що розслідування не коментуються і закликав українських журналістів не звертатися за коментарями та інтерв'ю.

Як повідомляла "ДС", перша частина документального фільму розслідувача Bellingcat Христо Грозєва про провал спільної зі США і Туреччиною операції української військової розвідки по захопленню російських терористів має вийти наприкінці березня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua