• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Справа Януковича: Прокурор розповів про вертикалі дестабілізації України у Кремлі

Реклама на dsnews.ua
У Кремлі була створена вертикаль з чіткою ієрархією, яка керувала дестабілізуючими процесами в Україні три роки тому

Про це в середу, 6 грудня, в ході засідання Оболонського районного суду Києва, який розглядає справу про госзимене екс-президента Віктора Януковича, заявив прокурор Руслан Кравченко, передає "ДС" з посиланням на УНН.

Таку заяву він зробив, коментуючи зміст радіо перехоплення розмов радника президента РФ Сергія Глазьєва з різними українськими і російськими діячами.

"За словами Глазьєва Сергія Юрійовича, в Адміністрації президента РФ була вибудувана чітка ієрархія і підпорядкованість осіб, які відповідали в той час за ті процеси, які відбувалися в Україні в той час - в 2014 році - посягання на територіальну цілісність нашої країни. Були розмежовані повноваження - хто за що відповідає ", - сказав Кравченко.

Зокрема, в розмовах Глазьєва згадуються начальник управління при президенті РФ з громадським проектам Павло Сенкевич, 1-й заступник керівника Адміністрації президента РФ В'ячеслав Володін, екс-керівник АП РФ Сергій Іванов, 1-й заступник керівника АП РФ Олександр Хромов, начальник управління прес -служби АП РФ Андрій Цибулин.

    Реклама на dsnews.ua