• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Ділова столиця" запустила спецпроєкт "Місцеві вибори-2020"

25 жовтня в Україні пройдуть вибори мерів міст і голів сіл і селищ, а також депутатів місцевих рад. "Ділова столиця" буде пильно стежити за ходом передвиборної кампанії і голосування

Реклама на dsnews.ua

Новий спецпроєкт "ДС" — " Місцеві вибори-2020 " — допоможе вам стежити за останніми новинами в регіонах і ходом передвиборної кампанії. Чи вдасться нинішнім мерам утримати владу? Чи зможе "Слуга народу" сформувати монобільшість у великих містах? Які шанси в опозиційних сил? Чи будуть зафіксовані порушення? Ми зможемо відповісти на всі ці питання — швидко і достовірно!

"ДС" зосередить увагу на виборах в шести великих українських містах — Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Одесі та Запоріжжі. Водночас, ми не забудемо і про інші обласні центри. На сторінці нашого спецпроєкту ви зможете стежити за останніми новинами і курйозами передвиборної гонки, дізнатися результати соцопитувань, екзитполів і самого голосування.

Крім того, ми пропонуємо вам якісну аналітику політичної ситуації в регіонах від наших авторів і провідних експертів. Також у розділі "Блоги" ви зможете прочитати авторські колонки лідерів думок і блогерів.

    Реклама на dsnews.ua