• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Денис Пудрик: Головний успіх реформаторів митниці? Україна перша у світі за обсягом контрабанди сигарет в ЄС

Одеська митниця – один з індикаторів відбуваються на митниці змін. Саме з Одеси, з моря дме вітер змін, даючи нам зрозуміти, куди нас несе. На скелі або у відкрите море?

Реклама на dsnews.ua

І це не вигадки, а факт. Адже саме сюди Міхеїл Саакашвілі поставив Юлію Марушевскую в надії потім масштабувати її успіх аж до Києва. Саме в Одесі президент Володимир Зеленський зажадав рік тому у Власова написати заяву і піти з посади голови ГФС. І так, адже саме з одеського контрабандиста Вадима Альперіна почалася велика охота президента і НАБУ на "бюджетних гризунів". І це тільки з яскравих подій.

Тому за Одеською митницею потрібно уважно стежити, і поява на посаді заступника начальника митниці Дениса Пудрика, людини з неоднозначною репутацією, щось та означає. І про це потрібно говорити відразу і в лоб. Що ми і зробили.

"ДС" Денис Валерійович, що ви тут робите?

Д. П. Як ви хвацько почали. Як це кажуть, "по-одеськи". (Сміється.) Я приїхав працювати. Виконувати поставлені завдання.

"ДС" Які саме і чиї?

Д. П. Дивіться, якщо говорити простою мовою, то завдання у нас зараз одна, і вона формулюється дуже просто: виконувати план наповнення бюджету і показати ефективність протидії митним порушенням. Завдання ставиться в. о. голови митниці Ігорем Муратовим і міністром фінансів Сергієм Марченком.

І я так розумію, ви зараз відразу запитаєте, чому мене призначили саме в Одесу?

Реклама на dsnews.ua

"ДС" Так. Це дуже цікаво.

Д. П. Тут все нескладно. Сьогодні на Одеській митниці є в. о. начальника - Олег Погориловский, але у нього немає ні одного заступника. До моєї появи не було. А працювати без заступників - це самогубство. Неможливо впоратися з потоком подій і завданнями. Заступники дуже потрібні. І саме для посилення Олега Дмитровича мене і призначили.

"Митницю потрібно реформувати за типом патрульної поліції. Взяти весь молодняк, наприклад, два останніх курсу Університету ГФС, дати їм гідну зарплату, забезпечення, друк в руки - і на канал. Повірте, через рік ви митницю не впізнаєте"

"ДС" Так, але я трохи вивчив вашу кар'єру і не знайшов, щоб ви останні роки десь успішно реалізували себе як митний криза-менеджер. Формально ви співробітник Кіровоградської митниці, при цьому числитеся проректором Університету ГФС. А в мережі пишуть, що ви люстрированный лжепрофессор. І тут раз-два - і ви заступника начальника митниці. Як зрозуміти, що з цього правда?

Д. П. Ой, це ще не повний набір тез про мене. Давайте по порядку. До приходу Порошенка я як раз і був кризовим менеджером. Якщо проаналізувати мою кар'єру, то ви побачите, що я за кілька місяців керував в різні періоди різними митницями. Львівській, Кримській, Луганській, Чернігівській. І скрізь я заходив на якісь проблеми, а на виході залишав після себе чітко працюючу митницю.

Я на митницю прийшов не як приходять зараз реформатори, з вулиці в крісла начальників, я з 1998 року пройшов шлях від інспектора до начальника. Я знаю, як працюють ці години, тому розумію, як їх лагодити.

"Ось давайте посадимо цих реформаторів перед телекамерою і поганяємо їх з Митного кодексу. Упевнений, вони його в руки не брали. Звідси і проблема. Вони малюють слайди, а як це втілювати в життя, не знають"

Але після Майдану все це виявилося зайвим. Прийшли реформатори, таких, як я, люструвати, всілися в крісла, і на цьому все закінчилося. Ось який головний успіх реформаторів за останні шість років? Не знаєте? Я вам скажу. Україна посіла перше місце в світі за обсягом контрабанди сигарет в ЄС. 5,8 млрд штук на рік. Ось їх головний і єдиний успіх.

"ДС" Ви вважаєте, що реформували б митницю краще?

Д. П. Ви не розумієте. Реформою чогось повинні займатися ті, хто розуміє, як працює той чи інший орган. Ви ж не дасте пожежного реформувати медицину? Він не знає її проблеми і структуру. Зате пожежний, який пройшов шлях з самого низу на самий верх, знає, що треба міняти, щоб структура була ефективною.

Те ж саме з митницею. Після Майдану прийшли шахраї, які всіх зайвих люструвати, побудували машину пограбування бюджету, потім кинули і віддали цим младореформатора. Результат я вже озвучив. Тут навіть не треба цифри якісь озвучувати. Межа звалилася.

"ДС" Ми трохи відійшли від мого питання. А щодо лжепрофессора і вашої появи в Одесі?

Д. П. Це все елемент однієї гри. Після люстрації почалося цькування, і я був змушений якийсь час з сім'єю жити за кордоном. Знаєте, скільки історій того, як чиновників того часу заарештовували і банально вимагали гроші за закриття фіктивних справ? Вивчіть цю тему, вона не модна, але дуже цікава. Після люстрації і цькування я через суд її оскаржив, відновився і пішов в Університет ГФС. Професор я справжній, у мене десятки наукових публікацій. А цькування почалося, коли зрозуміли, що я не здаюся, а починаю відновлюватися на митниці.

"Повірте, якщо на "7-му кілометрі" зобов'язати всіх видавати чеки і звітувати перед податковою, кількість контейнерів в порту зменшиться в два рази. Немає сенсу возити, якщо можна продати"

До мене є питання по корупції? По кримінальних справах? Нічого немає.

І повірте, я б не сидів зараз на своєму місці, якщо б у мене були такі питання. Міністр фінансів особисто контролює кадрове питання митниці. Йому треба наповнювати бюджет, а не розкрадати.

"ДС" тобто вас просто помітили?

Д. П. не Помітили мене, а помітили величезний кадровий провал. Немає людей, здатних приймати оперативні рішення. Ось давайте посадимо цих реформаторів перед телекамерою і поганяємо їх з Митного кодексу. Упевнений, вони його в руки не брали. Звідси і проблема. Вони малюють слайди, а як це втілювати в життя, не знають.

При цьому ті, хто хоч щось розуміє, має доступ до бізнесу, будує схеми і набиває кишені. А потім наші реформатори дивуються: чому ми всі так добре придумали, а воно не працює. Та тому, що під вами всі крадуть, а ви навіть не розумієте, де саме.

"ДС" Окей. Скажіть ваш рецепт того, як перемогти контрабанду і швидко наповнити бюджет.

Д. П. на цьому все будується. На якусь ілюзію чарівного рецепту. Запам'ятайте, якщо біля керма митниці ставлять людину, яка кричить, що він за рік переможе всю контрабанду, - женіть його втришия. З контрабандою потрібно боротися покроково. Це велика діра, яку потрібно штопати по міліметрам.

Кожна схема унікальна. Є тупий ввезення підмінного товару, є високоінтелектуальна контрабанда, з якою треба боротися на зустрічних курсах спільно з податковою. Плюс необхідна фіскалізація та боротьба з фіктивними ФОПами.

Я іноді читаю у ЗМІ дуже правильний меседж - "боротися потрібно не стільки з ввезенням, скільки зі збутом контрабанди". Поки незаконно ввезену шубу або телевізор можна продати повз податкової та без документів, попит на ввезення буде величезний.

Тому боротьба зі схемами - це не локальна задача митниці, це державна програма. Так, митниця на передовій, але якщо ззаду порожнеча і немає підтримки, митниця стає козлом відпущення.

Повірте, якщо на "7-му кілометрі" зобов'язати всіх видавати чеки і звітувати перед податковою, кількість контейнерів в порту зменшиться в два рази. Немає сенсу возити, якщо можна продати.

"ДС" Виходить, по суті, реформа не потрібна?

Д. П. Ні, це різні речі. Реформа самої митниці - окрема велика тема. Вона вимагає оновлення. Так, тут беруть хабарі, так, контрабандисти контролюють деяких митників. Це все правда, і її не приховаєш.

Моя думка, що реформа повинна бути комплексною. Якщо коротко, то митницю потрібно реформувати за типом патрульної поліції. Взяти весь молодняк, наприклад, два останніх курсу Університету ГФС, дати їм гідну зарплату, забезпечення, друк в руки - і на канал. Повірте, через рік ви митницю не дізнаєтеся.

Так, на керівних посадах повинні стояти досвідчені люди. Контролювати та навчати молодняк. Але ви спробуйте дати їм завдання збирати хабарі. Упевнений, вони відмовляться.

Але при цьому зарплата у них повинна бути не 5-7 тис., а 25-30 тис. Для початку. Вони повинні відчувати захист структури і системи. А не ходити в лахмітті і збирати "копитні" у бізнесу по 100 грн за декларацію, щоб відправити дитину в літній табір. Соромно за систему і прикро за людей.

Тому, як тільки з'явилася можливість застосувати свої знання, я пішов. Я побачив, що у цієї влади є розуміння, куди і як потрібно рухати митницю. Поки нам по дорозі. Прийдуть знову "слайдові фахівці" - я піду.

    Реклама на dsnews.ua