• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Денисова звернулася в Червоний Хрест із-за смерті українців у в'язницях ОРЛО

Реклама на dsnews.ua
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова звернулася в Міжнародний Комітет Червоного Хреста з проханням з'ясувати обставини смерті українців у в'язницях окупованій Луганської області

Про це вона написала в Facebook, передає "ДС".

"За останній місяць зафіксовано низку смертей у місцях несвободи окупованій Луганській області", - повідомила омбудсмен.

Денісова підкреслила, що "отримала інформацію від ув'язнених та їхніх родичів про жесткоком відношенні, відсутності медичної допомоги та умов у пенітенціарних закладах".

"Навіть у відкритих джерелах є інформація про трагічної смерті в'язнів. Це підтверджують і правозахисні організації, які повідомляють про сліди насильства на тілах загиблих.

Заслуговує уваги те, що загиблі особи в минулому місяці хотіли подальший термін свого ув'язнення відбувати на підконтрольній території України", - заявила вона.

"За інформацією, отриманою з відкритих джерел, за останній мсяць на території Луганської області стався ряд трагічних випадків: у Суходільської виправної колонії (№ 36) та Слов'яносербській виправній колонії (№ 60) двоє ув'язнених здійснили самогубство.

У Краснолуцький виправної колонії (№ 19) один ув'язнений загинув при нез'ясованих обставинах, двоє ув'язнених були знайдені в каналізаційній системі одній з колоній", - йдеться у зверненні Денисової.

Омбусмен додала, що продовжує моніторити ситуацію.

    Реклама на dsnews.ua