• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Депутат оппоблока пояснила, чому стела в Луганській області зображує напис по-російськи, а не по-українськи

Реклама на dsnews.ua
Депутата від "Опозиційного блоку" Вікторію Гриб запитали, чому вона відкрила стелу "I love Dobropolye", і використовувала російське "Добропілля", а не українське "Добропілля"

Вікторія виграла вибори по мажоритарці в окрузі №105 (місто Щастя, Луганська область), передає "ДС" з посиланням на рух "Чесно".

Топ-менеджер компанії Ахметова "ДТЕК Енерго" набрала менше 400 голосів (це менше, ніж її головний конкурент від "Опоплатформы - За життя" Сергій Медведчук - брат Віктора Медведчука).

До виборів Гриб багато уваги приділяла не Щастя, а Добропілля (Донецька область), де зосереджені вугільні шахти ДТЕК. Там вона займалася різні проекти соціального партнерства енергокомпанії Ахметова і місцевої влади. 2017 року в День Незалежності України Гриб відкрила в Добропіллі стелу з англомовної написом "I love Dobropolye".

Її запитали, чому транслітерацію зробили з російської, а не української мови. Депутат відповіла, що Добропілля - це "добре поле", а що таке "піле" вона не знає.

"Що таке Добропіллі? Це "добре поле". А ви знаєте таке слово на українські мові як "піле"? Я знаю "поле". Поясніть мені, будь ласка, чому раптом має бути "добре піле"? Це що, ми пиляємо? Тут ніхто нічого не пиляє. Саме тому - "Добропілля".

Чому Доброполье а не Добропілля? Відповідає депутатка від Опоблоку

Депутатку #рада9 Виктория Гриб (Оппозиционный Блок) спитали, чому вона відкрила стелу "I love Dobropolye", і використала російське "Доброполье", а не українською - "Добропілля".Відповідь - топ. Вмикайте.-----Вікторія виграла вибори по мажоритарці в окрузі №105 (місто Щастя, Луганщина). Топ-менеджерка компанії Ахметова "ДТЕК Енерго" набрала на 372 голоси більше, ніж її головний конкурент від "Опоплатформи - За життя" Сергій Медведчук - брат Віктора Медведчука.До виборів Гриб багато уваги приділяла не Щастю, а Добропіллю (Донеччина), де зосереджені вугільні шахти ДТЕК. Там вона курувала різні проекти соціального партнерства енергокомпанії Ахметова та місцевої влади. 2017 року в День Незалежності України Гриб відкрила в Добропіллі стелу з англомовним написом “I love Dobropolye”.Більше про цю ситуацію читайте скоро на chesno.org

Gepostet von Рух ЧЕСНО am Mittwoch, 7. August 2019
    Реклама на dsnews.ua